trende
7/24 WhatsApp İletişim Hattı
WhatsApp Üzerinden Bilgi Alabilir. Fiyat Teklifi Talep Edebilirsiniz.
WhatsApp Hattı

Alçı Sıva

Anasayfa » Alçı Sıva

Alçı Sıva hizmetimiz ile birlikte duvarlarınızın daha güçlü ve daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Beton ve tuğla duvarlar için uygun olan alçı sıva hizmetimiz, diğer tüm yüzeylere de kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Farklı yüzeylere sahip olan alanların boyama uygulamasından önce hazır hale getirilmesi için, mutlaka gerekli yerlere alçı sıva işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Alçı Sıva Ne Demek? 0539 683 80 09

Alçı sıva ne demek ve kullanım alanları ile ilgili tüm detaylar için yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Alçı sıva uygulamaları ile birlikte yüzeylerin daha pürüzsüz bir hale gelmesi sağlanmaktadır. Bu sayede duvar ve uygulama yapılacak olan alanlar nem, su veya diğer dış etkenlere karşın daha dayanıklı bir hale dönüştürülmektedir.

Özellikle tadilat ve inşaat işlemleri sırasında sıklıkla alçı sıva uygulamalarının yapıldığını söylemek mümkündür. Alçı sıva uygulamasından hariç olarak, sadece alçı hizmetimiz asma tavan gibi alanlar için de tercih edilmektedir.

Bölme duvar yapımı ya da iç cephe mantolama hizmetlerimiz içerisinde de alçı uygulamalarımız kullanılmaktadır. Evinizi boyatmak istiyor ve iç ve dış cephe için hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, önceliğiniz her zaman alçı sıva uygulamalarımız olmalıdır.

Alçı İle Sıva Aynı Şey Mi?

Alçı ile sıva aynı şey mi ve uygulamalar arasında farklı sıkça merak edilmektedir. Öncelikli olarak saten alçısı ile sıva alçısının farklı işlemler olduğunu söylemek isteriz. Bununla birlikte saten alçı ve sıva alçısı arasındaki farkları şu şekilde sıralamak mümkündür.

  • Saten alçı uygulaması iç ve dış cephelerde boyamadan hemen önce yapılan bir uygulamadır. Oldukça ince bir sıva olarak tercih edilen saten alçı sayesinde, boyadan da üst düzey bir performans elde edilebilmektedir.
  • Sıva alçısı kullanılan yerlerde bulunan yüzeyler kesinlikle kapatılmaktadır. Ancak yine de boya öncesinde daha kaliteli bir zemin elde etmek istiyorsanız, seçiminiz saten alçı sıva yönteminden yana olmalıdır.
  • Tercih edeceğiniz rengin kusursuz bir şekilde yüzeye uygulanabilmesi için, öncesinde mutlaka saten alçı işleminin yapıldığından emin olmalısınız. Ancak yine evinizin duvarlarının ihtiyacı olan tadilat uygulamaları için, mutlaka firmamız ile görüşerek hemen randevu talebinizi oluşturabilişiniz.

Alçı Sıva Fiyatları 0539 683 80 09

Alçı sıva fiyatları firmamız aracılığı ile en ekonomik teklifler ile sizlere sunulmaktadır. Yaptıracağınız alçı sıva uygulaması sayesinde sadece duvarlarınız boya öncesi hazırlamış oluyorsunuz.

Yalıtım açısından da alçı sıva uygulamalarının oldukça önemli olduğunun altını çizmek gerekmektedir. Hem hafif, hem de oldukça işlevsel bir malzeme olan alçı sıva çeşitleri sayesinde, duvarlarınızın daha kaliteli ve sağlıklı olmasını da sağlayabilirsiniz.

Özellikle alçı malzemesinin içerisinde kanserojen bir madde bulunmadığı için, evlerde ve tüm iç mekanlarda sağlıklı bir kullanım avantajı sunar. Binanıza ekstra bir yük yüklemeden tadilat yaptırmak ve zemini boyama işlemine hazırlamak için sizler de alçı sıva hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamız ile iletişime geçerek bütçe dostu alçı sıva fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.