trende
7/24 WhatsApp İletişim Hattı
WhatsApp Üzerinden Bilgi Alabilir. Fiyat Teklifi Talep Edebilirsiniz.
WhatsApp Hattı

Yağlı Boya

Anasayfa » Yağlı Boya

Yağlı Boya çeşitleri hemen tüm yüzeylere uygulanabilmektedir. Özellikle önceki yüzeydeki sorunları ve problemleri kolaylıkla kapatabilme özelliğine sahip olduğu için, yağlı boya çeşitlerinin sıkça tercih edildiğini de söylemek mümkündür.

Kapatıcılık özelliği çok yüksek olan yağlı boya çeşitleri iç ve dış cepheler yanı sıra pencere ve kapı gibi alanlar için de tercih edilmektedir. Yağlı boya uygulamaları ve cephe renklendirme hizmetlerimiz sayesinde, sizler de yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz.

Yağlı Boya Suya Dayanıklı Mı? 0539 683 80 09

Yağlı boya suya dayanıklı mı sorusu müşterilerimiz tarafından sıkça merak edilmektedir. Her ne kadar diğer cephe boyama çeşitlerine göre biraz daha yavaş kuruyan bir yapısı olsa da yağlı boya çeşitleri her daim kullanılmaktadır. Yağlı boya özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Cephe renklendirme ve boyama işleminde yağlı boyalar tercih edilecek ise, belirli bir süre mutlaka kuruması beklenmelidir. Yavaş kuruduğu için kurumadan hasar görebilir ve iz kalabilir.
  • Yağlı boya ile cephe boyama işlemi sonrası alanları uzun yıllar ve daha temiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Boyama için evinize harcayacağınız maliyeti, yağlı boya çeşitleri ile daha da azaltabilirsiniz.
  • Yağlı boya çeşitleri hem neme hem de suya karşı oldukça dayanıklıdır. Bu da hava şartlarına göre daha kaliteli ve dayanıklı bir kullanım ayrıcalığı sunar.

Yağlı Boya Ne İçin Kullanılır?

Yağlı boya ne için kullanılır ve yaşam alanlarında uygulandığı bölgeler ile ilgili açıklamamıza göz gezdirebilirsiniz. Sentetik boya çeşitleri olarak da bilinen yağlı boya çeşitleri, tüm yüzeylerde kullanım için uygun bir yapıya sahiptir.

Özellikle alçı, tuğla, plastik, metal, ahşap ve tuğla gibi tüm yüzeylere uygun teknikler ve doğru kalitedeki yağlı boya çeşidi ile uygulama yapılabilmektedir. Yağlı boya uygulamalarımızda sizleri binlerce farklı renk ve ton seçeneği de beklemektedir.

En İyi Yağlı Boya Markası

En iyi yağlı boya markası için bizlerle iletişime geçmeden seçim yapmamalısınız. Yağlı boya markaları arasından tercihiniz yaparken, mutlaka kendini kanıtlamış olan markalara öncelik vermelisiniz.

Ünlü yağlı boya markaları sayesinde tek bir uygulamada bile istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. En kaliteli yağlı boya markaları sayesinde evinizi daha uzun yıllar kullanabilir ve temiz bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Yağlı boya markaları ve özellikleri ile ilgili firmamız ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yağlı Boya Fiyatları 0539 683 80 09

Yağlı boya fiyatları tercih edeceğiniz boyanın markasına ve boyanın kalitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Yağlı boya hizmeti fiyatları için ise, en ekonomik teklifleri firmamız arayarak alabilirsiniz.

Ofis veya ev için yaptıracağınız yağlı boya uygulamalarımız sadece profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Karışım oranları eşsiz ve kalite olarak en üst düzey yağlı boyaları kullanan firmamız kusursuz bir boyama hizmeti vermektedir.

Yaşam alanlarının daha sağlıklı ve temiz alanlar haline gelmesi ve görsel olarak istediğiniz renklerde olması için, yağlı boya hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Call Now Button