trende
7/24 WhatsApp İletişim Hattı
WhatsApp Üzerinden Bilgi Alabilir. Fiyat Teklifi Talep Edebilirsiniz.
WhatsApp Hattı

Dış Cephe Boyama

Anasayfa » Dış Cephe Boyama

Dış Cephe Boyama hizmetimiz kapsamında istediğiniz renk elde edilirken, dış cephede bulunan problemler de giderilmektedir. Evinizin iç cephe boyası kadar, dış cephe renklendirmesi de oldukça önemlidir.

Evinizin dışarıdan daha güzel ve temiz görünmesi için sizler de dış cephe boyama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Binanızın veya konutunuzun dış cephe boyama işlemleri için, profesyonel olarak hizmet veren firmamız tercih edebilir ve hayal ettiğiniz yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Dış Cephe Boya Çeşitleri 0539 683 80 09

Dış cephe boya çeşitleri farklı özellik ve fiyat aralığındadır. İstediğiniz rengi seçmek dış cephe boyama hizmeti için yeterli değildir. Dış cephe boya çeşitleri şu şekilde sıralanabilir.

Silikonlu Dış Cephe Boyası

Silikonlu dış cephe boyası çeşitleri, özellikle uzun süreli kullanım sunduğu için sıkça tercih edilmektedir. Hemen hemen tüm hava şartlarında kullanım için uygun olan silikonlu dış cephe boyası çeşitleri, estetik açıdan da daha pürüzsüz bir sonuç vermektedir.

Su Bazlı Dış Cephe Boyası

Su bazlı dış cephe boyası ise silinebilme özelliğine sahip olduğu için oldukça kullanışlıdır. Yağmur veya kar gibi hava şartlarından sonra dış cephede iz kalmaması için, silinebilen su bazlı dış cephe boyası çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Akrilik Dış Cephe Boyası 0539 683 80 09

Akrilik dış cephe boyası çeşitleri, özellikle güneş ışınlarına karşı yüksek olan direnci ile bilinmektedir. Mat bir görünüm elde etmek için, akrilik dış cephe boyası çeşitlerini değerlendirebilirsiniz.

En İyi Dış Cephe Boyası Rengi

En iyi dış cephe boyası rengi, müşterilerimiz kişisel zevklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Genel olarak kiremit rengi veya sarı tonları dış cepheler için daha sık tercih edilmektedir. Ancak beyaz gibi en popüler renkleri, diğer renkler ile kontrast olarak birleştirerek de istediğiniz dış cephe görünümünü elde edebilirsiniz.

Müstakil Ev Dış Cephe Boyaları

Müstakil ev dış cephe boyaları toprak tonları ve koyu renkler olarak ön plana çıkmaktadır. Müstakil evlerin şık ve daha sıcak bir görünüme sahip olası için, kiremit ve toprak tonları daha sık tercih edilmektedir.

Ancak biraz daha sofistike bir görünüm elde etmek işitiyorsanız, daha koyu renkleri de tercih edebilirsiniz. Canlı yeşil tonları yanı sıra, krem tonları da yine müstakil ev dış cephe boyaları çeşitleri içerisnde sıkça kullanılmaktadır.

Dış Cephe Boyama Fiyatları

Dış cephe boyama fiyatları evin büyüklüğü, kullanılacak olan boyanın markası ve renk çeşitliliği yanı sıra, dekoratif boyama teknikleri gibi pek çok faktöre göre farklılık gösterebilmektedir.

Dış cephe boya fiyatları ile ilgili en ekonomik teklifleri almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel dış cephe boyama hizmetimiz sayesinde hijyenik, temiz duran ve daha şık konutlara sahip olabilme şansınız olacaktır. Sevdiğiniz ve sizi yansıtan renkleri dış cephe boyama uygulamalarımız ile hayata geçirmekteyiz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Call Now Button