trende
7/24 WhatsApp İletişim Hattı
WhatsApp Üzerinden Bilgi Alabilir. Fiyat Teklifi Talep Edebilirsiniz.
WhatsApp Hattı

Tavan Boyarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Tavan Boyarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Tavan Boyarken Nelere Dikkat Etmeliyiz cevap olarak ilk önce doğru tavan boyasını seçmekle başlamak gerekir. Doğru tavan boyası seçmek kadar önemli olan doğru boya fırçasını tercih etmek de bir o kadar önemlidir.

Ayrıca tavan boyalarında eklenen su miktarını %15 oranında olması gerekir. Boyama işlemi sırasında sıçrama yapmayan ve daha az boya dökülmesine imkan sağlayan rulo fırça tercih edilmesi gerekir. Tavanın köşe kısımlarına bant çekerek küçük bir fırça yardımı ile boyama işlemi rahatlıkla tamamlanır.

Tavanı boyarken herhangi bir boya kalıntısını yer vermemek için eşyaların ve zeminin naylon ile örtülmesi gerekir. Boya yapıldıktan sonra etrafın toplanmasında ve temizlenmesinde etkili bir metottur.

Tavan Boyası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? 0539 683 80 09

Tavan boyası alırken nelere dikkat edilmeli sorusu sıklıkla sorulan sorular arasında yer alır. Boyanın fırça üzerinde sıçrama yapmaması gerekir. Bu dikkat edilecek ile hususlardan biridir. Aynı zamanda kolay şekilde uygulanması ve mükemmel örtücülüğe sahip olması gerekir.

Rutubet küf nem gibi oluşumları engellemek için nefes alan özelliğe sahip olması gerekir. Pigment bakımından yeterli orana sahip olması gerekir. Satın alınan tavan boyasının hızlı şekilde kuruması ve leke tutmaması da bir o kadar önemlidir.

İçerisinde sağlığı tehdit edecek herhangi bir maddenin olmaması gerekir. Tavan boyasının kaliteli ve uzun süre dayanıklı kalabilen yapıya sahip olması gerekir.

Ersin Boya & Badana

02 Haziran 2023
Tavan Boyarken Nelere Dikkat Etmeliyiz? için yorumlar kapalı
11.274 görüntülenme