trende
7/24 WhatsApp İletişim Hattı
WhatsApp Üzerinden Bilgi Alabilir. Fiyat Teklifi Talep Edebilirsiniz.
WhatsApp Hattı

Duvarları Boyamadan Önce Yapılması Gerekenler?

Duvarları Boyamadan Önce Yapılması Gerekenler?

Duvarların Boyanmadan Önce Hazırlanması Gereken Adımlar Nelerdir diyor merak edenlere ilk başta duvar boyama için gerekli olan bütün malzemelerin hazırlanması gerekir. Bu işlemin daha hızlı ve rahat şekilde yapılmasına yardımcı olur. İhtiyaç olan bütün malzemeleri koruyucu örtü, naylon, bant, çeşitli duvar boya fırçaları ve boyalarını hazır etmek gerekir.

Odanın boyadan korunması için eşya ve mobilyaların üzerini naylon yada bez yardımı ile örtmek gerekir. Aynı zamanda odada değerli olan aksesuar tarzı ürünlerinin odadan çıkartılması gerekir.

Odada yer alan priz ve anahtarların boyanmaması için sökülmesi ya da etrafının renkli bantlar ile çevrelenmesi gerekir. Tercihe bağlı olarak farklı yöntemlerde denenebilir.

Duvara Boyadan Önce Ne Yapılır? 0539 683 80 09

Duvara boyadan önce ne yapılır sorusuna gelinecek olursa duvarı korumak amacıyla duvara bir kat astar boya çekmek gerekir. Duvar arasında tampon görevi görerek zaman içerisinde su ve nem geçirmeyi azaltır. Bu sayede astar boya duvarın daha güzel ve dayanıklı görünmesine yardımcı olur.

Duvarda düzgün şekilde görünmesi için çatlak ve kabarıkların spatula ile kazınması ve daha sonra oluşan boşluklara alçı çekilmesi gerekir. Alçının kuruması için bir müddet beklenmesi gerekir. Daha sonra duvarda kullanılacak boyaların hazırlanması işlemine geçilir.

Boyaların uygun yoğunlukta olması gerekir. Ayrıca duvarların rahat şekilde boyanması için uygun duvar boya fırçaları tercih edilmesi gerekir.

02 Haziran 2023
Duvarları Boyamadan Önce Yapılması Gerekenler? için yorumlar kapalı
4.109 görüntülenme
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Call Now Button