trende
7/24 WhatsApp İletişim Hattı
WhatsApp Üzerinden Bilgi Alabilir. Fiyat Teklifi Talep Edebilirsiniz.
WhatsApp Hattı

Boya Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Boya Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Boya seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken birtakım unsurlar bulunur. İnsan sağlığını oluşturan yaşam alanları için en doğru boyayı tercih etmek önemlidir.

Boya seçerken nelere dikkat etmeliyiz diye birkaç adımla açıklamış olalım. Detaylı Bilgi İçin 0532 725 66 73

  • Boyanın uygulanacağı yüzey durumu oldukça önemlidir. Boya yapılacak olan yüzeylerde herhangi bir çatlak, kabarma ya da lekelenme durumları varsa bu sorunlar çözülmelidir.
  • Birbirinden farklı türlere ayrılan boyalar, farklı yüzeyler için üretilmiştir. Bu sebeple iç mekân, dış mekân gibi faktörler göz önünde tutularak ortama uygun bir seçim yapılması önemlidir.
  • İç mekânda kullanım için uygun olan su bazlı boyalarken dış mekân içinse dayanıklı olan lateks veya yağ bazlı boyalar tercih edilir.

Ersin Boya Badana 0539 683 80 09

  • Boya seçiminde renk tercihleri de önemlidir. Özellikle dekorasyon tarzınıza uygun bir renk seçilmelidir. Odaya vereceği ışık oranını arttırmak maksadıyla kullanılacak ortam özelliklerine uygun olması önem taşır.
  • Kaliteli bir boya seçimi kullanıcılar için uzun vadede özel bir tasarruf sağlar. Kalitesinden ileri gelmekte olan dayanıklılığı içine alır. Çok daha az katlar ile kolay bayama sağlar. Solma ve soyulmalara karşın uzun ömürlüdür.
  • Boya seçimlerinde insan sağlığına uygun ürünlere yönelmekte önemlidir. Özellikle uçucu organik bileşik açısından düşük orana sahip ürünler tercih edilmelidir.
  • Uzun yıllar severek ve maliyetsiz kullanım sağlama özelliğine sahip markaların doğru ürünlerini seçerek yaşam alanlarınız için en iyisini ortaya çıkarabilirsiniz.

İletişim 0539 683 80 09

17 Haziran 2016
11.287 görüntülenme
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Call Now Button